Kurkime savo ateitį drauge

2004 metais įkurtos UAB „JK Elektronika“ tikslas – patenkinti visų klientų lūkesčius ir poreikius. Pagrindinė bendrovės veikla – prekyba elektronikos komponentais.

Mes bendradarbiaujame su stambiausiais ir žymiausiais elektronikos komponentų gamintojais, todėl galime patenkinti net išrankiausių klientų poreikius. Kvalifikuoti „JK Elektronika“ specialistai, įsisavinę savo partnerių technologijas ir jų panaudojimo galimybes, yra pasiruošę suteikti visą informaciją apie mūsų asortimente esančias prekes.

Greitai klientų pasitikėjimą įgijusiai bendrovei svarbūs visi – ir smulkiojo verslo atstovai, ir didmenine prekyba užsiimančios kompanijos. Nuolatiniams klientams taikoma lanksti nuolaidų sistema, be to, nuolat savo partneriams teikiame išskirtinius pasiūlymus itin patraukliomis kainomis.

„JK Elektronika“ daugelį prekių laiko savo sandėliuose Vilniuje ir užsienyje. Jeigu Jums reikalingų komponentų čia nerasite, mūsų partneriai garantuoja greitą kokybiškų prekių pristatymą. Užtikrinime, kad mūsų bendrovėje sulauksite išskirtinių pasiūlymų unikaliems gaminiams.

Mes siekiame būti kuo arčiau savo klientų, todėl „JK Elektronika“ Jūsų užsakytas prekes gali pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą.

Prekių kokybė, konkurentabilios kainos, pasitikėjimas, aukštas aptarnavimo lygis, - mūsų garantija klientams. „JK Elektronika“ visada pasiruošusi priimti savo klientų iššūkius!